Inženýr kvality - dodavatelské a metrologie

NÁPLŇ PRÁCE:

  • řízení procesu reklamací s dodavateli– plány opatření, 8D reporty
  • spolupráce při uvolňování dodávaných dílů
  • spolupráce při dodavatelských auditech
  • řízení procesu metrologie
  • zajištění QA dokumentace od dodavatelů: rekvalifikace, samoaudity

POŽADUJEME:

  • min. SŠ technického směru
  • podmínkou komunikativní znalost anglického jazyka
  • dobrá znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • znalost nástrojů kvality –FMEA, 8D report výhodou
  • znalost IATF 16949:2016 výhodou
  • schopnost analytického řešení problémů, samostatnost a komunikační dovednost
  • výhodou je zkušenost na oddělení kvality v automotive

NABÍZÍME:

  • práci ve stabilní společnosti dodávající do automotive jako TIER1
  • práci v týmu odborníků
  • získávání zkušeností z oblasti automotive
  • motivující platové ohodnocení
  • kariérní postup
  • další vzdělávání v oblasti managementu kvality
Základní informace
Kontaktní informace
Další informace
Přílohy