Seřizovač

12/14/21

Pracovní náplň Seřizovat stroje a výrobní linky Provádět preventivní prohlídky strojního zařízení podle plánu Měnit nástroje a nastavovat parametry lisů, seřizovat roboty Odstraňovat závady, hledat příčiny a navrhovat, jak jim předcházet Provádět záznamy o údržbě Práce ve třísměnném provoze

více >>

Směnová kontrola kvality

11/29/21

Hledáme spolehlivého a důsledného kolegu , který se zapojí do našeho týmu směnové kontroly kvality v nepřetržitém provozu

více >>

Disponent/-ka logistiky

11/25/21

Pokud jste organizačně zdatný (zdatná), nebojíte se telefonovat i v angličtině s druhými lidmi a těší Vás práce v kolektivu mladých lidí, pak jste vhodným uchazečem (vhodnou uchazečkou) na pozici disponent logistiky.

více >>

Sales Manager

11/12/21

Budete součástí obchodního týmu, přímo podřízen řediteli společnosti, se kterým budete úzce spolupracovat na obchodních případech a strategii.

více >>

Technik/Konstruktér

11/12/21

Hledáme šikovného technika/konstruktéra do výroby pro automotive, který se bude podílet na přípravě technické dokumentace, koordinaci s výrobou, vývoji nových výrobků a zlepšování procesů.

více >>

Strategický nákupčí

11/10/21

Již přes 20 let dokazujeme, že jsme klíčovým hráčem v automotive odvětví s vlastním produktem na mezinárodním poli. V 87 % automobilů zn. Škoda naleznete bowdeny od nás. Šikovnému nákupčímu nabízíme podílet se na všem uvedeném.

více >>