Předchozí 1 2

Manažer výroby

03/02/22

Jste člověk, který umí nastavit efektivní výrobní procesy a díky nim pak realizovat výrobu ve stanovených termínech a kvalitě? Baví vás nastavovat procesy, organizovat výrobu, komunikovat s lidmi?

více >>

Strategický nákupčí

11/10/21

Již přes 20 let dokazujeme, že jsme klíčovým hráčem v automotive odvětví s vlastním produktem na mezinárodním poli. V 87 % automobilů zn. Škoda naleznete bowdeny od nás. Šikovnému nákupčímu nabízíme podílet se na všem uvedeném.

více >>

Inženýr kvality - dodavatelské a metrologie

09/03/21

Dodáváme kvalitní výrobky, na kterých se můžete podílet i Vy svou pracovní činností. Nabízíme Vám v týmu odborníků, ve kterém získáte nejen pracovní zkušenosti, ale můžete se posunout v kariéře.

více >>

Skladník

02/03/22

Skladník nejezdí jen vysokozdvižným vozíkem, ale podílí se na správné expedici výrobků k zákazníkům.

více >>

Seřizovač

12/14/21

Pracovní náplň Seřizovat stroje a výrobní linky Provádět preventivní prohlídky strojního zařízení podle plánu Měnit nástroje a nastavovat parametry lisů, seřizovat roboty Odstraňovat závady, hledat příčiny a navrhovat, jak jim předcházet Provádět záznamy o údržbě Práce ve třísměnném provoze

více >>

Manipulant

02/03/22

Nabízíme jednoduchou, ale pro výrobu důležitou pracovní pozici MANIPULANT.

více >>

Disponent/ka zákaznické logistiky

06/14/22

Pokud jste organizačně zdatný, nebojíte se komunikovat s lidmi, telefonovat v angličtině s druhými lidmi, baví vás dynamická práce plná změn a výzev, pak jste vhodným uchazečem na pozici disponent/-ka logistiky.

více >>

Vedoucí údržby strojů a technologií/technik údržby

02/04/22

Do našeho výrobního závodu v Kyjově hledáme novou posilu do výrobního týmu, kde potřebujeme toho správného kolegu pro údržby strojů a technologií a fajn chlapa do týmu!

více >>

Seřizovač / mechanik výrobních linek do automotive

04/02/22

Hledáme zručného a pracovitého muže se zkušenostmi seřizovače.

více >>

Hlavní účetní

02/15/22

Do našeho výrobního závodu v Kyjově hledáme novou kolegyni nebo nového kolegu se zájmem a zkušenostmi v účetnictví.

více >>
Předchozí 1 2