Manažer výroby

Na této pozici budete odpovědný zejména za: Technologické podklady, tvorbu flow chart, layouts, správu FMEA, implementace nových výrobních procesů do výroby, optimalizaci, sestavení výrobních linek pro dosažení co nejlepších výsledků, vedení a správu agendy výroby a údržby, koordinaci s ostatními odděleními.

Náplň práce:

  • Plná odpovědnost za plánování, řízení a rozvoj výroby, řízení a rozvoj pracovníků výroby
  • Plánování výrobních procesů a výrobních technologií, optimalizace a sestavení výrobních linek pro dosažení co nejlepších výsledků
  • Odpovědnost za stav strojů a zařízení, organizaci údržby
  • Zavádění metod štíhlé výroby a zvyšování efektivity, zavedení TPM, SMED, měření OEE
  • Tvorba technického zadání pro výrobu strojů, přípravků a nástrojů, řešení uspořádání pracovišť včetně ergonomie
  • Spolupráce na vývoji a zavádění nových technologií a výrobků, posuzování vyrobitelnosti a navrhování úprav designu, technologické podklady pro nabídky
  • Zpracování statistických analýz a reportů

Požadujeme:

  • Vzdělání SŠ/VŠ (strojní/řízení jakosti), praxe min. 2-3 roky
  • Zkušenosti z obdobné pozice podmínkou
  • Silné organizační a komunikační schopnosti, kreativní myšlení
  • Samostatnost, spolehlivost, loajalita, důslednost
  • Aktivní přístup k řešení úkolů, flexibilita, ochota učit se novým věcem, orientace na výsledek
  • Technické myšlení, znalost systémů kvality výrobní společnosti, orientace v technické dokumentaci
  • Znalost LEAN metod (Kaizen aj.)
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost MS Office
  • Vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu
  • Řidičské oprávnění sk.B

Nabízíme:

  • Možnost profesionálního růstu a vzdělávání
  • Auto i k soukromým účelům
  • Pružnou pracovní dobu
  • Mobilní telefon a notebook i k soukromému použití
  • Firemní společenské a sportovní akce
  • Zázemí stabilní české společnosti

Termíny nástupu:          dle dohody, možno ihned

Místo výkonu práce:     Kyjov

Životopisy prosím zasílejte na: peronalistika@projectcontrols.cz

Kontaktní osoba:  Martin Hyroš

Tel.: 722 466 181

Odpovědí na tento inzerát souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností project controls, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června2001 azákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti project controls, s.r.o. výhradně za účelem možnosti zaměstnání, a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání.

Základní informace
Kontaktní informace
Další informace
Přílohy