Manipulační dělník

Manipulační dělník/ice

POŽADUJEME:

  • SOU vzdělání
  • spolehlivost, pracovitost, samostatnost, přesnost
  • řidičské oprávnění sk. „B“
  • čistý RT
  • praxe z oblasti automotive vítána
  • časová flexibilita

NÁPLŇ PRÁCE:

  • manipulace vstupního materiálu ze skladu pro výrobu
  • manipulace vyrobených polotovarů
  • svoz hotových výrobků

NABÍZÍME:

  • práci ve stabilní společnosti dodávající do automotive
  • práci v dobrém kolektivu lidí

Místo výkonu práce: Kyjov                   Termíny nástupu: ihned nebo dohodou

Odpovědí na tento inzerát souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností project controls, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti project controls, s.r.o. výhradně za účelem možnosti zaměstnání, a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání.

Základní informace
Kontaktní informace
Další informace
Přílohy