Operátor/ka - Dělník/Dělnice

Na této pozici budete odpovědný/á za vykonanou manuální práci a obsluhu stroje.

POŽADUJEME:

  • šikovné ruce a ochotu pracovat
  • samostatnost a pracovní nasazení

NÁPLŇ PRÁCE:

  • jednoduchá manuální práce
  • obsluha jednoúčelových strojů a vstřikolisů

NABÍZÍME:

  •  práci ve stabilní společnosti dodávající do automotive
  • odpovídající platové ohodnocení
  • motivační programy

Místo výkonu práce: Kyjov               Termíny nástupu: ihned

Počet volných míst: 10

Životopisy zasílejte na:  personalistika@projectcontrols.cz

Kontaktní osoba:  Vladislava Rosypálková

Tel.: 518 699 710

Odpovědí na tento inzerát souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností Project Controls, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Project  Controls, s.r.o. výhradně za účelem možnosti zaměstnání, a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání.

Základní informace
Kontaktní informace
Další informace
Přílohy