Seřizovač / mechanik výrobních linek do automotive

Pracovní náplň

  • Seřizovat stroje a výrobní linky
  • Provádět preventivní prohlídky strojního zařízení podle plánu
  • Měnit nástroje a nastavovat parametry lisů, seřizovat roboty
  • Odstraňovat závady, hledat příčiny a navrhovat, jak jim předcházet
  • Provádět záznamy o údržbě
  • Práce ve třísměnném provoze

Požadavky na uchazeče

  • Min. vyučení v technickém oboru
  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • Praxe v oblasti údržby strojového zařízení výhodou

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Stravenky v hodnotě 80,- Kč formou stravenkové karty
  • Pracovní oblečení s logem společnosti
  • Dostupné občerstvení na pracovišti
  • Možnost dalšího profesního růstu, získání Vyhlášky dle §50

Další podmínky pracovní pozice

  • Vícesměnný provoz
  • Nástupní plat podle délky praxe + motivační bonusy
  • Příplatky za práci přesčas, Příplatky za noční, SO a NE
  • Docházkový bonus 1 000 Kč/měsíc
Základní informace
Kontaktní informace
Další informace
Přílohy