Strategický nákupčí

Pracovní náplň

  • Denní komunikace s dodavateli
  • Vyjednávání cenových podmínek, správa změnových řízení na dodavatele a jejich hodnocení
  • Řízení distribuce technické dokumentace
  • Zpracování podkladů pro zákaznické kalkulace
  • Zpracování a vyhodnocování poptávek
  • Vystavování nominačních dokumentů dodavatele (od nominačního dopisu přes smlouvu až k analýze proveditelnosti)
  • Domlouvání kooperací a řešení celní politiky

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického/technického směru
  • Prokazatelnou praxi min. 2 roky jako nákupčí nebo obchodník (uchazeč uvede do CV)
  • Znalost Excelu pro reporting a rozpočtování
  • AJ slovem i písmem pro denní komunikaci s dodavateli (doporučená úroveň B2)

Nabízíme

  • Zaměstnání ve stabilní české společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Stravenkovou kartu SODEXO
  • Pracovní oděv s logem společnosti
  • Odměny při pracovních a životních výročích
  • Firemní zaměstnanecké akce
Základní informace
Kontaktní informace
Další informace
Přílohy