Technik údržby

Umíte plánovat pravidelné údržby, řídit tým lidí a největší radost Vám dělá, když stroje šlapou jako po drátku?

  Vaše náplň práce:

  • péče o strojový park a nástroje
  • plánování a realizaci preventivní údržby
  • zajišťování akutních, generálních oprav strojů a nástrojů
  • sledování dostupnosti strojů, řešení ztrátových časů
  • stanovování procesních parametrů stroje (PPS)
  • vedení skladu náhradních dílů
  • evidence dat k údržbě a opravám
  • zpracování statistických analýz a reportů
  • vedení týmu údržbářů a seřizovačů

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ/VŠ
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • znalost klíčových principů TPM, SMED, OEE
  • organizační a komunikační schopnosti
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost, loajalita, důslednost
  • aktivní přístup k řešení úkol§, flexibilita, ochota učit se novým věcem, orientace na výsledek
  • znalost AJ výhodou
  • znalost MS Office
  • vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu
  • řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost osobního růstu a profesního, odborného a jazykového vzdělání
  • další bonusy

Místo výkonu práce:    Kyjov
Termín nástupu:      dle dohody

Své životopisy zasílejte na email: personalistika@projectcontrols.cz
K pohovoru budete zváni na základě životopisu.

Kontaktní osoba: Vladislava Rosypálková
Tel.: 518 699 710

Odpovědí na tento inzerát souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytují prostřednictvím internetové služby spravované společností projectcontrols, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti projectcontrols, s.r.o. výhradně za účelem možnosti zaměstnání, a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však an 1 rok od jejich zaslání.

Základní informace
Kontaktní informace
Další informace
Přílohy