Vedoucí výrobních týmů / Mistr - Mistrová

Na této pozici budete zodpovědný zejména za: řízení činnosti výrobních dělníků, organizování práce členům týmu, zpracování technologické dokumentace, vedení týmu a plánování výroby.

Náplň práce

  • Řízení každodenní operativní činnosti výrobních dělníků, organizování práce jednotlivým členům týmu
  • Odpovědnost za zaškolení nových pracovníků
  • Zpracování technologické dokumentace a její údržba
  • Vedení týmů (motivace a hodnocení výkonu dělníků, sledování plnění cílů)
  • Odpovědnost za dodržování předepsaných výrobních plánů a norem
  • Plánování výroby
  • Dodržování bezpečnosti práce, čistoty a pořádku ve výrobě

Požadujeme:

  • SŠ/ÚSO vzdělání technického směru výhodou (není podmínkou)
  • Praxe z podobné pozice (nejlépe automotive), znalosti výrobní problematiky a norem (není podmínkou)
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, odolnost vůči stresu, asertivita
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Schopnost adaptace na nově vznikající podněty ovlivňující chod výroby
  • Dovednost školit výrobní operátory
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • motivační platové ohodnocení
  • silné zázemí české společnosti
  • možnost profesního růstu
  • školení, jazykové a odborné vzdělávání

Místo výkonu práce: Kyjov

Termíny nástupu: dle dohody

Své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: personalistika@projectcontrols.cz

K pohovoru budete zváni na základě zaslaného životopisu.

Kontaktní osoba: Vladislava Rosypálková

Email: personalistika@projectcontrols.cz

Odpovědí na tento inzerát souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností project controls, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června2001 azákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Project controls, s.r.o. výhradně za účelem možnosti zaměstnání, a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání.

Základní informace
Kontaktní informace
Další informace
Přílohy